در حال بارگذاری

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

مزایای خرید فالوور اینستاگرام چیست؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام مزیت برای ما دارد؟ چرا باید فالوور بخرم؟ خرید فالوور چه تاثیری رو پیج من میگذارد؟ این سوالات و بسیاری سوالات دیگر ذهن اکثر مدیران پیج ها را مشغول خود ساخته است و معمولا پاسخ درستی برای هیچ کدام از آنها وجود ندارد و سایت های فروش فالوور فقط به دنبال فروش محصولات خود به مشتریان هستند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

اگر شما ۲۰۰۰۰ عدد فالوور جعلی داشته باشید چه تعداد از آنها برایتان کامنت یا لایک خواهند گذاشت و مطالب را به اشتراک می گذارند؟ به احتمال زیاد این رباتها یا حسابهای جعلی به وسیله اینستاگرام حذف خواهد شد و پست هایتان را به گورستانی تبدیل خواهد کرد. فالوور واقعی توانایی اشتراک گذاری ، لایک ، کامنت و تعامل با پست های اینستاگرام شما را دارند. به علاوه، این کاربران هنگامی که کسی در طرف دیگر جوابگویشان باشد بسیار لذت می برند. این فعل و انفعالات ارزش بیشتری نسبت به ساخت فالوور های غیر فعال دارد.

اگر تداوم و محبوبیت پیچ اینستاگرام شرکت و یا شخصی شما برایتان اهمیت دارد، بنابراین قید روش های نامناسب برای خرید فالوور فیک و جعلی را بزنید و سعی کنید با داشتن پست های اینستاگرام جذاب، فالوور های خود را افزایش دهید.

اگر حتی قرار است از ربات‌های افزایش فالوور که به شکل واقعی فالوورها را افزایش می دهند، استفاده کنید بازهم این شما هستید که باید با پست های خلاقانه و جذاب، برای کاربران تله گذاری کنید تا از طرفداران پر و پا قرص شما شوند.

بنابراین مزیت خرید فالوور توانایی در نگه داشتن آنهاست صرفا خرید فالوور برای افزایش قدرت صفحه شما کافی نیست.

 

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *