در حال بارگذاری

فروش فالوور اینستاگرام

فروش فالوور اینستاگرام

فروش فالوور اینستاگرام

فروش فالوور اینستاگرام ما و خرید آن توسط شما کمکتان می کند تا بدون هیچ گونه کار اضافی اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام پیج خود نمایید. بعد از خرید فالوور اینستاگرام شما به راحتی وارد دنیای موفقیت در بازاریابی اینستاگرام خواهید شد و می توانید از پیج اینستاگرام خود برای تبلیغات  و افزایش فروش محصولات خود حساب باز کنید. البته از روش های دیگر افزایش فالوور اینستاگرام خود غافل نشوید اما ربات افزایش فالوورفا در این مسیر به شما کمک می کند که به صورت هدفمند فالوورهای پیج اینستاگرام شما افزایش پیدا کند.

 

چرا باید از ربات افزایش فالوور استفاده کنیم؟

شاید برای شما سوال پیش آمده که من که خودم می توانم با دست این کار را انجام دهم، پس چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنم؟اینستاگرام محدودیت هایی برای فالو کردن و آنفالو کردن دارد. که این محدودیت ها در روز ، دقیقه و ساعت می باشد. یعنی شما در هر روز نباید بیشتر از تعداد معینی فالو کنید ، در هر ساعت نباید تعداد معینی فالو کنید و حتی در دقیقه.

حال فرض کنید که شما می خواهید این کار را با دست انجام دهید. احتمال اینکه این تعداد و محدودیت را رد کنید بسیار بالاست . پس ریسک بلاک شدن و حذف پیج شما در اینستاگرام بالا می رود.

اما ربات اینستاگرام، این محدودیت ها را کاملا می داند در هر دقیقه فقط یک نفر فالو می شود. و چون این عمل به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود در هر روز حدود ۱۰۰۰ نفر فالو می شود! بدون اینکه از سمت اینستاگرام برای این پیج مشکلی پیش آید.

خرید فالوور اینستاگرام

بسته های افزایش فالوور اینستاگرام

 

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *