در حال بارگذاری

افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام باعث ارزیابی میزان جذابیت پست ها در اینستاگرام می باشد. کامنت هایی که کاربران در زیر پست ها میگذارند ملاک قدرت و تاثیر گذاری یک صفحه در اینستاگرام می باشد. پس یادگیری راه های افزایش کامنت در اینستاگرام بسیار مهم و کاربردی می باشد. و باعث افزایش فالوور شما هم میشود.

افزایش کامنت اینستاگرام و روش های آن

عاشقان مسابقات و رقابت 

عشق مردم ما به رقابت و مسابقه برای همگان مشهود است. یکی از راه های ترغیب مخاطب برای کامنت گذاشتن برگزاری مسابقات مختلف است. البته طراحی مسابقه و نحوه برگزار کردن آن نیاز به کمی خلاقیت و نیروی خیال بافی دارد. باید از روش هایی که برای مخاطب جذاب است، او را تشویق کنید که در مسابقه کسب و کاری شما شرکت کند و جایزه بگیرد. مثلا می توانید در هر هفته یا دو هفته یکبار مخاطب را ترغیب کنید که با گذاشتن کامنت یا فرستادن یک عکس با تم یا موضوع خاصی در مسابقه شما شرکت کند. حتما یک جایزه خوب هم برای برنده ها در نظر بگیرید.

سوال پرسیدن از مردم

یکی از بهترین روش ها برای ترغیب مخاطب برای کامنت گذاشت، پرسیدن سوال و به چالش کشیدن آنها است. معمولا افراد کمی می توانند در مقابل وسوسه پاسخ گویی به سوالی خصوصا چالش برانگیز مقاومت کنند و به سوال پاسخ ندهند. پس تا جایی که می توانید در انتهای پست ها از مخاطب سوال بپرسید.

شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

Your email address will not be published. Required fields are marked *